Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!