Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen voor gaan. Het is zo'n goed gevoel en dat komt allemaal door ons!
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.