Je zou een freewheeling soort man moeten zijn die bereid is om soms met me om te gaan! Je zult niet verlegen voor me zijn, want ik ben heel makkelijk om mee te praten, zolang we beiden onze punten begrijpen en krijgen, dan zie ik geen reden voor een probleem!
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij iemand zijn die bereid is om veel dingen voor me te doen. Waar wacht je op? Stuur me nu een bericht.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Blondejosje, 56 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man met wie ik heerlijk kan vrijen en knuffelen. In het verleden ging ik wel eens met mijn ex naar een parenclub.
Poppedoll, 55 jaar · Veendam
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes
GrannyLine, 57 jaar · Hummelo
Ik wil een aardige man in de buurt, alle leuke dingen in het leven samen doen. Wees soulmates en geniet van het leven. Het is
Snellehan, 58 jaar · Oudenaarde
Ik zoek een goed uitziende man die ook charisma heeft en die mijn leven kan verrijken. Maar het belangrijkste is dat je een
Chistelijk, 57 jaar · Purmerend
Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn
Agnesthelove, 57 jaar · Wijchmaal
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult