Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen voor gaan. Het is zo'n goed gevoel en dat komt allemaal door ons!
Door mijn drukke werkschema schiet daten er nog wel eens bij in. Ik ben een jaar geleden gescheiden. Jammer want ik mis een leuke man in mijn leven die bij mij af en toe even aan de rem trekt en mij laat genieten van simpele dingen. Wat ik zoek in een man? Dat vind ik een moeilijke vraag om te beantwoorden. Het
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter en een leuke uitstraling. Ik zoek alleen serieuze mannen en niet eentje die snel een vluggertje wilt maken. Groetjes.
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.