Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij iemand zijn die bereid is om veel dingen voor me te doen. Waar wacht je op? Stuur me nu een bericht.
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening en feedback er over geven. Worden ze door jou/jullie goed bevonden, dan komen ze in mijn boek en indien nodig pas ik ze nog aan. Omdat ik zowel zoet als hartig ga maken, heb ik dus een zoetekauw
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
StillKarakter, 55 jaar · Heerlen
Een liefdevolle gezellige man die ook op zoek is naar een maatje een vriendin maar dat ook het beste uitgangspunt vind om mee
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
HeerlijkMoppie, 58 jaar · Rotterdam
Een lieve man die ervoor wil gaan.
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Lillyflowerr, 59 jaar · Hoofddorp
Een type man die een vrouw wilt vinden die altijd klaarstaat om naar hem te luisteren. Man die niet bang is om zijn hart te volgen.
Alexandra3, 57 jaar · Bocholt
iemand die dat wat ik mis mijn kan geven, vrouw/man als het klikt kan er iets moois worden