Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Anita Bas, 57 jaar · Breda
Volgt
Rianxxx, 56 jaar · Etten-Leur
leuke mensen, eerlijk, respect en humor
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Wieskus, 57 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!