Ik ben toe aan nieuwe liefde en hete sex en ik hoop dat in mijn volgende relatie dat absoluut te vinden. Hoewel ik de sex toch veel beliangrijker vind dan de liefde ;) Dus een one night stand met een leuke man heb ik absoluut geen problemen mee.
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen voor gaan. Het is zo'n goed gevoel en dat komt allemaal door ons!
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat we zo goed voor elkaar kunnen zijn. Mag ik weten wat je voor mij kunt doen?