Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten over de dingen die je zijn overkomen is belangrijk. Dat verwacht ik ook van mijn eventuele nieuwe partner. Verder verwachtingen heb ik niet en de rest laat ik over mij heen komen.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het beste zijn, want ik ben echt serieus om iemand hier te vinden. Als je hier alleen bent om te spelen doe dan geen moeite en zoek een andere vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.
Liefschatje-58, 59 jaar · Borne
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen
Irisbloem, 59 jaar · Leuven
Ik zoek die leuke vent om mee te babbelen/flirten.. spannende dingen mee te doen!
Lottexx61, 56 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo
Samendrinken, 59 jaar · Sneek
Een lieve man met een glimlach en die spontaan is, liefs van Lisa.
Bloem58580507, 59 jaar · Beverwijk
Jij bent een man die, ongeacht de leeftijd op zoek is naar de liefde. Die echt interesse heeft om een warme gelijkwaardige