Iemand als jij, die nog actief is en alles doet wat verder met seks te maken heeft. Iemand die mijn seksmaatje zou willen zijn en met zijn tong mijn hele lichaam wilt gaan ontdekken. Jij moet wel SOA-vrij zijn. Als jij die iemand zou zijn, stuur me dan een berichtje!
het is niet mijn bedoeling om mannen weg te jagen met mijn profiel, maar ik wil ze niet teleurstellen. Ik ben op zoek naar een serieuze relatie, maar ik ben vaak bedrogen. Ik neem het zekere voor het onzekere en stel daarom alvast wat eisen. Misschien niet meteen hier, maar als je interesse toont en reageert,
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kaya, 56 jaar · Kerkrade
Dierenliefhebber, serieus. Ongeveer dezelfde hobby' als ik heb.
Gensusan1958, 59 jaar · Utrecht
Volgt
Viv2u, 57 jaar · Kolham
Ben jij degene waar ik naar op zoek ben en zullen we het laten gebeuren. Goede seks hebben en doen wat we leuk vinden is het helemaal.
Fiona1962, 55 jaar · Bossuit
Ben je niet op zoek naar een vaste relatie maar naar af en toe een spannende date met een leuke vrouw? Dan klikt het misschien
Gertrude, 59 jaar · Wilhelminadorp
Wees gewoon lief en eerlijk, dat waardeer ik het meest aan mensen. Iedereen is welkom voor een leuk praatje, of als je zomaar
Borgloon, 58 jaar · Borgloon
Ja wat zoek ik, een man met passie en die zin heeft aan gezelligheid.