Heb jij de juiste bedoelingen met een vrouw? Wil jij ook iets moois opbouwen? En vind jij het daarnaast leuk om gezellige en romantische dingen te doen? Dan ben ik waarschijnlijk de juiste vrouw voor jou!
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het samen kunnen laten gebeuren.
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar door. Ik vind het dus wel fijn als je geen bankhanger bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vina1960, 57 jaar · Geesteren
Je bent net zo geil als ik, je zult me lang plezieren maar je laat me eerst een aantal keren klaarkomen!
ExtraSpanning, 57 jaar · Watervliet
Leer mij de spannende dingen in het leven, hoe heter hoe beter!!!
Annemaria, 55 jaar · rotterdam
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
LolaFlower, 56 jaar · Bergen op Zoom
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat