Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
Iemand die het leuk vind over de rommelmarkt te struinen, theater of filmhuis te bezoeken, of spontaan een koffie met wat lekkers gaan drinken in het centrum. Lijkt het je wat? Reageer dan en ik reageer terug.
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.
SingleBeth, 57 jaar · Zeewolde
Ben ik interessant genoeg voor jou? Genoeg om mij een berichtje te sturen? Ik denk dat als je het doet je nooit meer wat anders
Verrraah, 59 jaar · Lelystad
Echte goede seks is altijd fijn en altijd goed. Ik wil het graag terug vinden en er voor gaan met je. Maak me er gek mee en laat
Kacheltje, 55 jaar · Utrecht
Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen
Jootje0, 59 jaar · Nunspeet
Volgt
Jessa X, 55 jaar · Naaldwijk
Iemand die me niet zal negeren. Wordt genegeerd door de persoon waar je om geeft het meest pijn doet. Ik hou van goed opgeleide,