het is niet mijn bedoeling om mannen weg te jagen met mijn profiel, maar ik wil ze niet teleurstellen. Ik ben op zoek naar een serieuze relatie, maar ik ben vaak bedrogen. Ik neem het zekere voor het onzekere en stel daarom alvast wat eisen. Misschien niet meteen hier, maar als je interesse toont en reageert, kunnen we die verder bespreken. Een blind date? Is mogelijk, One night stand? Eerlijk gezegd nog nooit gedaan. Ja, dat zou je niet snel van mij verwachten, maar het is waar! Toch maar samen een een keertje proberen?
Iemand die het leuk vind over de rommelmarkt te struinen, theater of filmhuis te bezoeken, of spontaan een koffie met wat lekkers gaan drinken in het centrum. Lijkt het je wat? Reageer dan en ik reageer terug.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Als je op zoek bent naar een seksmaatje, dan ben ik er gewoon voor je. Laten we niet te veel tijd verspillen en laten we dit werkelijkheid maken. Laat me niet te lang wachten, en laat me weten wat we voor elkaar kunnen betekenen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hard2Gett, 57 jaar · Vlagtwedde
Je bent een leuke man, jong of oud die de uitdaging aan kan en mij probeert de verleiden. Daarnaast ben je net zo hip als mij en
Energiekedame56, 59 jaar · Dwingeloo
Ik weet eigenlijk zelf niet eens precies wat ik zoek, in elk geval een man die zich zelf blijft en die oprecht is en interesse
RitaOlsen, 55 jaar · Garsthuizen
Trefwoorden: leuk uitziend en gekleed, beetje stoer maar wel zachtaardig, gezelschapsmens, leuke dingen ondernemen,
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
--
DaphneXX62, 55 jaar · Helmond
Ik wil gewoon proberen wat geluk te vinden. Ik dacht dat we wel kunnen beginnen met seks! Ik sta er absoluut voor open! Ik zag
Sacha1962, 55 jaar · Maassluis
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen