Het lijkt mij wel duidelijk dat ik een man zoek die iets groots in zijn broek heeft hangen, een man die zo nu en dan mij eens even goed kan aanpakken, wanneer ik het nodig heb!
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZinaSinglSingle, 57 jaar · Hasselt
Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent
Solerno, 57 jaar · Geleen
Dat hoor ik graag van je!
-Stella-x, 58 jaar · Bolsward
Je bent een respectabel man die zich niet zomaar met alle dames bezighoudt. Je hebt respect voor mensen en je bent in verschillende
RMXXX, 57 jaar · Krewerd
Je bent een vriendelijke volwassen man, je bent een echte heer en is altijd aardig tegen me, ik laat me niet voor de gek houden
Bloem3, 59 jaar · Den Haag
Zoek een leuke man!
Lottexx61, 56 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Een lieverd, een vriend, iemand waar ik me fijn bij voel. Iemand waar ik me bij kan laten gaan, die mij verwend, mij neemt zo