Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening en feedback er over geven. Worden ze door jou/jullie goed bevonden, dan komen ze in mijn boek en indien nodig pas ik ze nog aan. Omdat ik zowel zoet als hartig ga maken, heb ik dus een zoetekauw
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten over de dingen die je zijn overkomen is belangrijk. Dat verwacht ik ook van mijn eventuele nieuwe partner. Verder verwachtingen heb ik niet en de rest laat ik over mij heen komen.
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het samen kunnen laten gebeuren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
MurielKasmin, 58 jaar · Wassenaar
Volgt
MammaBabbelute, 57 jaar · Groningen
Je in bent om gewoon zo af en toe eens gezellig af te spreken. Elkaar fotograferen voor de hobby en ons eigen archief. Dus niet
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
--
Eil-Een, 56 jaar · Hillegom
Een sexy, grappige, niet-serieuze man met een goed gevoel voor humor.