Ik heb bruin haar, grijze ogen, Mijn lengte is 5 meter, 8 inches.i gewicht 64kg., Lang haar en een gezonde Lady. Ik ben zelfvoorzienend, mooie, gelukkig, veilig, eerlijk, trouw, begrip, romantisch, sportief, zelfverzekerd, psychologisch bewust, emotioneel en fysiek veilig. Ik heb verschillende hobby's (en wou dat ik meer tijd om die na te streven te vinden) Ik hou van tuinieren, boeken, wandelingen op het strand en de gezellige diners bij kaarslicht. Ik geniet van films, televisie, muziek, reizen, de woestijn, de rust van de bergen, de oceaan, zonsopgangen en zonsondergangen.
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten over de dingen die je zijn overkomen is belangrijk. Dat verwacht ik ook van mijn eventuele nieuwe partner. Verder verwachtingen heb ik niet en de rest laat ik over mij heen komen.
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter en een leuke uitstraling. Ik zoek alleen serieuze mannen en niet eentje die snel een vluggertje wilt maken. Groetjes.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Donders, 56 jaar · Houten
Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open
Demeen Ique, 58 jaar · Heuvelland
Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
LoveHartSex, 56 jaar · Nijmegen
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen
Lin2u, 59 jaar · Nijbroek
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil
Gerdadev, 57 jaar · Groede
Je stelt niet te veel vragen, maar bent makkelijk in de omgang.
Wieskus, 57 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de