Jij wilt mij neuken alsof er geen morgen is en je wilt het doen met veel passie. Ik ben getrouwd dus het moet wel in het geheim. Ik hoop echt dat wij elkaar heel snel zullen neuken en geen tijd zullen verdoen met er alleen maar over te dromen.
Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MaeL0, 57 jaar · Egmond aan Zee
Je houdt natuurlijk van mijn exotische Aziatische schoonheid. Je bent betrouwbaar. Relaties vergen inspanning door elke
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.
Barbiegirl, 56 jaar · Woudenberg
Lief, warm, open en spontaan! Verder een man die graag aandacht geeft, af en toe een beetje romantisch kan zijn en er vooral
Juudddith56, 57 jaar · Diegem
Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier ingevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand
Debb1411, 55 jaar · Warmond
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien