Wat is er nou spannender als een Date via Internet, totaal onbekend eigenlijk op basis van een foto!! hihi krijg er nu al kriebels van.. Ben benieuwd of ik dit fantasietje tot werkelijkheid kan maken!
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening en feedback er over geven. Worden ze door jou/jullie goed bevonden, dan komen ze in mijn boek en indien nodig pas ik ze nog aan. Omdat ik zowel zoet als hartig ga maken, heb ik dus een zoetekauw
Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou het het liefst zo simpel mogelijk en jij ook.
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke600825, 57 jaar · Genk
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet.
Gelukkigebomma, 56 jaar · Sint-Niklaas
Hou jij er van om een gokje te gaan wagen? Dan ben je hier goed. Laat jij je graag verrassen komt dat goed uit want daar ben ik heel
Lonie, 55 jaar · Utrecht
betrouwbaar
Peoonie, 56 jaar · Schildwolde
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om
JongvanHarte, 55 jaar · Breda
Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!