Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het beste zijn, want ik ben echt serieus om iemand hier te vinden. Als je hier alleen bent om te spelen doe dan geen moeite en zoek een andere vrouw.
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Martha1403, 59 jaar · Roermond
Ik verwacht niet veel, dus ik zal niet echt een lijst geven, maar zolang je er voor mij bent, zal ik er voor je zijn. Het is het
OmaCarlala, 59 jaar · Terneuzen
Hoe ik het precies voor mij zie dat weet ik nog niet. Maar jij gaat als het ware voor mijn doos zitten met je gezicht. Gaat wat
DE, 56 jaar · Yerseke
Wil je meer weten? Ik wacht op je berichtje.
Diniee, 56 jaar · Enschede
Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding
Ladyjulesx, 59 jaar · s-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn.
Vreedzaam, 57 jaar · Stalhille
Je bent misschien ook wel onverwachts alleen komen te staan. en wilt ook nog zeker wel jaren genieten van een partner en het