en jij zou jou moeten zijn, en niets meer. probeer niet zo erg om indruk op mij te maken. Ik kan onder de indruk zijn van, kleine dingen, ik ben geen materialistische vrouw. dus probeer het niet oke?
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar door. Ik vind het dus wel fijn als je geen bankhanger bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MmmJaHoor, 59 jaar · Schiermonnikoog
Zoek een lief s*x maatje van rond mijn leeftijd met wie ik ook af en toe gezellig een avondje uit eten kan gaan of zo.
LoneyxXxmass, 57 jaar · Heinenoord
Wat ik echt wil, is een lekker toy boy. Zo'n lekkere jonge knul die een dame zoals mij lekker stevig weet te verwennen. Ik heb
RenskeSingl2013, 57 jaar · Bergen op Zoom
volgt
JadePearl, 56 jaar · Cadzand
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, weet ik zeker dat ik een goed genoeg over je zal krijgen. Kun je me op dit moment goed
Bulletj19610726, 56 jaar · Geraardsbergen
Lief aardig en een mogelijkheid tot oordelen en beoordelen. Behalve rustig ben je ook druk in sommige dingen. Je kan vol passie
Shirleyxxx61, 56 jaar · Almere
Ik haat, mensen die veel liegen. leugenaars gaan naar de hel toch? Ik wil een eerlijke man, en natuurlijk als je er goed uitziet,