Heb jij dus ook wel zin in een stoeipartijtje waar wij de kleren van elkanders lijf gaan rukken? En kan jij een beetje passievol vrijen en zoenen? Stuur me dan eens een berichtje. Ik ben in een wilde bui en kan jou wel aan!
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ScarlettSmiile, 57 jaar · Arnhem
Ik ben aan een vriendelijk persoon hier die schoon, oprecht en eerlijk is. Ook moet hij discreet zijn omdat ik geen complicaties
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief
Maria57Single, 58 jaar · Maastricht-Airport
eerlijk respect
ElSolomio, 57 jaar · Chaam
Fietsenmaker?
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien
NaughtyTrista, 56 jaar · Emmeloord
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op