nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening en feedback er over geven. Worden ze door jou/jullie goed bevonden, dan komen ze in mijn boek en indien nodig pas ik ze nog aan. Omdat ik zowel zoet als hartig ga maken, heb ik dus een zoetekauw
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Je zou een freewheeling soort man moeten zijn die bereid is om soms met me om te gaan! Je zult niet verlegen voor me zijn, want ik ben heel makkelijk om mee te praten, zolang we beiden onze punten begrijpen en krijgen, dan zie ik geen reden voor een probleem!