Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mallorca, 58 jaar · Lelystad
Dit is vrij in te vullen door een geinteresseerde man
LynnG, 58 jaar · Kaag
Wij gaan samen alles doen waar we maar zin in hebben en dat kan ik je nu al vertellen. Het is heerlijk om daar voor te gaan en daar
Adley, 56 jaar · Geesteren
Meer vreugde in het leven en ik ben op zoek naar een maatje die mij het gevoel weer kan geven. En hopelijk gaan we het spoedig
Hebhetlef, 58 jaar · Lelystad
Het zou ook fijn zijn om hier gewoon een nieuwe leuke man te leren kennen, nieuwe vriendschappen, nieuwe goeie contacten.
Stiertje58, 59 jaar · Bovekerke
Spreekt mijn profiel mij aan? Kom jij me dan snel verwennen?
Barbiegirl, 56 jaar · Woudenberg
Lief, warm, open en spontaan! Verder een man die graag aandacht geeft, af en toe een beetje romantisch kan zijn en er vooral