Je houdt er wel van dat ik ik piercings & tattoos heb en ook niet dat ik een vrouw van 43 ben die zich kleed als een 18jarige en wil mij redden van die mafketel uit Blaricum.
Door mijn drukke werkschema schiet daten er nog wel eens bij in. Ik ben een jaar geleden gescheiden. Jammer want ik mis een leuke man in mijn leven die bij mij af en toe even aan de rem trekt en mij laat genieten van simpele dingen. Wat ik zoek in een man? Dat vind ik een moeilijke vraag om te beantwoorden. Het
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening en feedback er over geven. Worden ze door jou/jullie goed bevonden, dan komen ze in mijn boek en indien nodig pas ik ze nog aan. Omdat ik zowel zoet als hartig ga maken, heb ik dus een zoetekauw
Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Je zou een freewheeling soort man moeten zijn die bereid is om soms met me om te gaan! Je zult niet verlegen voor me zijn, want ik ben heel makkelijk om mee te praten, zolang we beiden onze punten begrijpen en krijgen, dan zie ik geen reden voor een probleem!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pudjaa621, 59 jaar · Ingelmunster
Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie
Fawn60, 57 jaar · Franeker
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Tove, 55 jaar · Amsterdam
Gezellige man die op zoek is naar liefde
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
Madelief1961, 56 jaar · Brugge
Je een heerlijke geile vent bent die een seks verslaafde vrouw kan temmen. Niets is te gek en in voor nieuwe avonturen en mogelijkheden.