Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rosa59, 58 jaar · Nijmegen
Ben jij altijd geil, heb je tijd om mij eens te komen verwennen, dan ben ik benieuwd hoe jij dat zou doen met mij. Hou jij van seks
Kellyhier, 58 jaar · Brugge
Je bent een mooie aantrekkelijke man. Je bent vooral heel vrolijk en altijd optimistisch. Je houdt van natuur en katten..
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Krachtigs, 57 jaar · Rutten
Weetje, ik laat me maar verassen
Nudista, 59 jaar · Hoogland
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen
Viviaaan, 55 jaar · Geetbets
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van