Jij smacht naar iets lekkers en weet dat er veel leuks buiten de deur rondloopt. Je hebt je lange tijd kunnen ingehouden, maar er is iets in jou geknapt. Jij wilt lekker verwend worden, mij verwennen, strelen en gepassioneerde seks!
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Een eerlijke en intelligente man voor een vaste relatie. Een reaktie van jullie is hartelijk welkom. Als er een foto bij is, dan weet ik ook met wie ik kan mailen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Leen19590924, 58 jaar · Nazareth
Volgt
FiederElsje, 57 jaar · Eindhoven
Voel jij je aangesproken dan zou ik een reactie op prijs stellen!
Hollister62, 56 jaar · Hasselt
Een man die dezelfde houding heeft als de ik die intelligent en vriendelijk is. Een echte gentleman die ook nog steeds de seksuele
Tove, 55 jaar · Amsterdam
Gezellige man die op zoek is naar liefde
Gerdawil, 55 jaar · De Meern
Romantisch, hygiënisch, charmant en open.
Julia 1961, 56 jaar · Assen
Ik ben op zoek naar iemand van mijn leeftijd (iets jonger mag ook maar niet te) met wie ik nog een boel plezier kan hebben in en