Jij smacht naar iets lekkers en weet dat er veel leuks buiten de deur rondloopt. Je hebt je lange tijd kunnen ingehouden, maar er is iets in jou geknapt. Jij wilt lekker verwend worden, mij verwennen, strelen en gepassioneerde seks!
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!