Het is toch fijn als je iets kan delen? Dat moeten we samen ook kunnen doen vind ik en dan kunnen we kijken of jij ook alles met mij wilt delen. Je wilt toch zeker wel dat je af en toe ook eens je verhaal kwijt kunt?
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Ik zoek een echte heer, iemand die mij behandelt als een echte dame en mij voorop stelt. Dat wilt niet zeggen dat jij meteen alles moet laten vallen voor mij, maar ik moet wel het gevoel krijgen dat ik erg geliefd ben. Groetjes
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Soniabigoudis, 57 jaar · Sint-Pieters-Leeuw
Volgt
NadeehX, 56 jaar · Vinkt
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.
Ber Oktober , 57 jaar · Zwolle
volgt
JackyBHBP, 58 jaar · Hartwerd
Ik wil een nieuwe man in mijn leven ontmoeten, het soort man die me aardig behandelt en me beter en vol liefde zal behandelen,