Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Iemand die het leuk vind over de rommelmarkt te struinen, theater of filmhuis te bezoeken, of spontaan een koffie met wat lekkers gaan drinken in het centrum. Lijkt het je wat? Reageer dan en ik reageer terug.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zoetig, 58 jaar · Beusichem
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één
Jennylove, 58 jaar · Katwijk
Een relatie is leuk, maar een echte seks relatie is wat ik werkelijk aan het zoeken ben. Ik heb graag een grote baas in bed, dus
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Boefje196210, 55 jaar · Amstelveen
Volgt
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.