Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Je bent klaar met je verleden. Als je kinderen hebt zul je onlosmakelijk een soort van band hebben met je ex en dat is geen punt maar je moet er wel los van zijn en ook klaar zijn voor een nieuwe relatie.
Heb je een aantal dingen waar ik naar kan uitkijken? Als je goed voor mij wit zijn , zal ik daar blij om zijn. Ik weet zeker dat we zo goed voor elkaar kunnen zijn. Mag ik weten wat je voor mij kunt doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Habiibah, 55 jaar · Balk
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten
Patricia014, 57 jaar · Limbricht
searching for a handsome kind caring and loving man
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor
Deurle, 59 jaar · Deurle
Volgt
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief
SophiaArts, 55 jaar · Moortsele
Je bent respectvolle man, lief en grappig, ik wil iemand ontmoeten die mijn kijk op het leven zal veraderen, iemand met wie