Het lijkt mij wel duidelijk dat ik een man zoek die iets groots in zijn broek heeft hangen, een man die zo nu en dan mij eens even goed kan aanpakken, wanneer ik het nodig heb!
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Ben je een alleenstaande man die graag tijd met me doorbrengt? Ik kan je vertellen dat ik nu zo klaar ben. Ik denk dat we dingen kunnen uitwerken en samen tijd doorbrengen. Dus jij ook?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mijngeheimpje, 59 jaar · Nijverdal
Man die kan genieten van sex zonder gezeur. Jonger heeft absoluut mijn interesse
Kaat1962, 55 jaar · Borgloon
Volgt
Paulapips, 58 jaar · Venlo
Heb jij een soortgelijke situatie meegemaakt en zou jij er alles aan willen doen om samen gelukkig te worden? Ik wil met jou
Wereldmeid, 57 jaar · Aarschot
Een leuke lieve man die graag samen wil gaan genieten
JadePearl, 56 jaar · Cadzand
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, weet ik zeker dat ik een goed genoeg over je zal krijgen. Kun je me op dit moment goed