Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie die zij maar al te graag bij mij mogen uitoefenen
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen voor gaan. Het is zo'n goed gevoel en dat komt allemaal door ons!
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter en een leuke uitstraling. Ik zoek alleen serieuze mannen en niet eentje die snel een vluggertje wilt maken. Groetjes.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Robin59, 58 jaar · Boxmeer
Ik hoop dat je mijn verlangens kan begrijpen. Ik wil een discreet samen zijn, een geweldige tijd hebben samen , en niemand
Poppedoll, 55 jaar · Veendam
Een lekker viespeuk die net als ik ook wel eens aparte dingen heeft gebruikt om zichzelf te verwennen en die daar ook wel ideetjes
EleanorSmiiles, 59 jaar · Loker
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en
SnelleVlinder, 56 jaar · Hasselt
Een dominante man die weet wat hij wil en intelligent en gevoelig is.
Annemieke2015, 58 jaar · Hengelo
Gewoon reageren!!!!!!!!
Singswinger, 58 jaar · Maastricht
je neemt het leven zoals het komt en kunt genieten van de kleine dingen van het leven. Je bent attent, eerlijk en respectvol.