Mis jij ook wel een liefde in je leven? Dan moeten we eens kijken of wij een leuke klik hebben want dat zou dan natuurlijk wel heel leuk zijn. Ik weet zeker dat als we de klik hebben dat de rest dan zeker vanzelf zal volgen.
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het samen kunnen laten gebeuren.
Je bent mijn schot in de roos, de man waar ik me meteen op mijn gemak voel en waar ik urenlang mee zou kunnen praten zonder mij een minuut te vervelen.
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.