Je bent op zoek naar de ware. Je hebt er begrip voor dat je niet 24 uur per dag samen kunt zijn , en hebt zelf ook genoeg eigen dingen om te doen of kunt je prima vermaken. Je hebt een lief karakter en bent niet opvliegend!
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het beste zijn, want ik ben echt serieus om iemand hier te vinden. Als je hier alleen bent om te spelen doe dan geen moeite en zoek een andere vrouw.
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Snoepie1958, 59 jaar · Wetteren
wie intrese heeft als bi vrouwtje laat maar gerust een berichtje achter .
Nel2017, 59 jaar · Brugge
Gaan wij samen het leven door. Zie je net als mij het mooie in het leven, wil je genieten van iedere dag. Dan maak ik graag met
GrannyHoliday, 58 jaar · Heuvelland
Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie
Zeldaah, 56 jaar · Gouda
Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig
ZonenZee, 58 jaar · Knokke-Heist
Veel eisen heb ik niet , alleen kan ik echt niet tegen mannen die totaal geen interesse tonen. Val je vaak halverwege een persoonlijk