Een gemakkelijke persoon, bereid om bij mij te zijn en misschien een avontuur te beleven. Ik hoop dat er meer is wat ik op dit moment kan doen. Maar ik denk dat ik gewoon moet wachten op de juiste persoon voor mij.
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die net als ik, avontuurlijk, van de natuur houdt, muziekliefhebber is en ook van dieren houdt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JudyW2210, 56 jaar · Michelbeke
Je staat heel open om me te vertellen wat je denkt, je kunt heel interessant zijn en erg leuk zijn om bij te zijn!
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol
Marja1961, 56 jaar · Marrum
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou
WilmpieSingle, 59 jaar · Dilsen-Stokkem
volgt
Ienieminie, 56 jaar · Bathmen
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man