Ik denk dat we elkaar het beste kunnen leren kennen tijdens een heerlijke kop koffie. Ja natuurlijk kunnen we via de site ook wel het een en ander ontdekken van elkaar, maar met een kop koffie en oogcontact lukt dat veel beter.
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde vrouw en dat verwacht ik ook van een man. Geef je me waar ik naar verlang?
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.
We bouwen het langzaam aan op en zien waar het op uit komt. Ik vind een relatie heerlijk maar we doen waar we goed in zijn, dus dat maakt mij dan niet zoveel uit!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Violet 1962, 56 jaar · Loonbeek
Ik heb een man nodig die voor andere mensen zorgt. Een man die lief en aardig is voor alle mensen om hem heen. Ik zoek een man die
LadyNancy , 55 jaar · Garnwerd
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet
Maria009, 59 jaar · Breukelen
Je moet ongeveer hetzelfde zijn als ik. Ik hoop dat jij ook voor de rest van je leven je wil binden!
Maria57Single, 58 jaar · Maastricht-Airport
eerlijk respect
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.
Bulletj19610726, 56 jaar · Geraardsbergen
Lief aardig en een mogelijkheid tot oordelen en beoordelen. Behalve rustig ben je ook druk in sommige dingen. Je kan vol passie