Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Paraplu490402, 68 jaar · Turnhout
♥ Antwerpen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je kan je in het boven staande vinden? je houd van een zelfstandige dame die goed en stevig in het leven staat. Je houd van spontaan een weekendje weg of een dagje city trippen..
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
Boeimeerdame, 67 jaar · Breda
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Aalihya, 67 jaar · Almelo
Een lieve schattebout. Dat is mijn grootste wens! Een man die weet hoe het hoort en veel respect heeft voor een ander. Een man
Schoonvlaamsche, 67 jaar · Beveren
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd