Kijk als jij gewoon serieus bent en je hebt het in je om lekker gek met mij te doen, samen weg, leuke dingen ondernemen of het gewoon super gezellig maken op de bank, dan ben jij al de ideale man en klaag ik niet. Ik zoek dus geen saaie man maar iemand die kleur in mijn leven kan geven. Verder gewoon goed verzorgd, lief, warm en open!
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na hun zestigste niet meer aan seks doen, maar deze dame lust er wel koek van! Ik hou van gewone seks tot eventueel soft s&m. Jij bent romantisch, passievol en hygiënisch.
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.