Ben jij die man die mijn leven mooier maakt? Ik wil niet afhankelijk zijn van een man, en ook niet anders om. Je hoeft van mij geen carriere man te zijn, maar een baan hebben vind ik wel erg belangrijk. Werken voor je geld, zo dat je samen leuke dingen kan doen.
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn leeftijd. Iemand met veel humor en de rest zien we wel. Als men alles op voorhand moest weten is het ook ni plezant meer
Paraplu490402, 68 jaar · Turnhout
♥ Antwerpen ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je kan je in het boven staande vinden? je houd van een zelfstandige dame die goed en stevig in het leven staat. Je houd van spontaan een weekendje weg of een dagje city trippen..
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Zelfstand195105, 66 jaar · Idegem
Bent u het ook een beetje zat, en baalt u om alles alleen te moeten doen? Zoekt u een vrouw en houd u alle opties open? Zoek dan
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
49SoFia, 68 jaar · Grave
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener