Jij snapt wel wat ik bedoel en misschien maak jij hetzelfde mee. Als jij ook zin hebt om het een keer te proberen en misschien vaker reageer dan! Ik ben geen standaard meisje en heb wel speciale wensen, wie is er ook ruimdenkend?
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant, zuivere intenties, humor, gekkigheid, iemand die openstaat voor al het boeiende dat het leven te bieden heeft. Zonder al te moeilijk te doen over de kleine dingetjes die af en toe
Je kan je in het boven staande vinden? je houd van een zelfstandige dame die goed en stevig in het leven staat. Je houd van spontaan een weekendje weg of een dagje city trippen..
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MetRespect, 65 jaar · Lopik
Jij moet heel lief zijn en gevoel voor humor hebben. Niet ruw of onbeschoft, maar juist een echte heer zijn.
Willy194906, 68 jaar · Boerakker
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
Boeimeerdame, 67 jaar · Breda
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet