Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien valt het mij te beurt, valt het jou te beurt, valt het ons te beurt...wie weet
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
VlaamseSlavin, 67 jaar · Rumbeke
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
LeontineBar, 69 jaar · Eindhoven
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid
Jonggetrouwd, 66 jaar · Nederweert
Laat mij eerst maar eens zien hoe serieus je wel bent.