Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een interne inspectie te onderwerpen? Blijft je ritssluiting een tijdje gesloten of open je hem voor mij?
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
Droepie86, 67 jaar · s-Hertogenbosch
Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.
Geerke, 68 jaar · Hoofddorp
Voor mij maakt het in principe niet uit, hoe jij er uit ziet. Zolang je maar weet, hoe je een vrouw moet behandelen en wat er omgekeerd
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.
LadyLizzy, 67 jaar · Sliedrecht
Ik zou graag iemand vinden die van mij het gelukkigste meisje zal maken, ik hou van een vent die groter is dan ik., Omdat ik klein
Andro1951, 66 jaar · Kloosterburen
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer