Je hoeft niet veel uit te geven alleen voor een date om indruk op me te maken, het goede en zinvolle gesprek is beter, we kunnen overal over praten, we kunnen gewoon koffie drinken of zoiets. Ik ben geen feestbezoeker, maar je kunt me soms naar de muziek bar slepen, ik luister graag naar een live-akoestische band en ga karaoke met vrienden. Een van mijn dromen is om met de live band op het podium te zingen.
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn leeftijd. Iemand met veel humor en de rest zien we wel. Als men alles op voorhand moest weten is het ook ni plezant meer
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.