Je probeert me niet te temmen maar doet lekker met me mee. Je weet hoe een vrouw aan te pakken en gaat samen met mij op zoek naar het lekkerste plekje om seks te hebben en dit hoeft niet perse binnenshuis te zijn.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.