Laten we beginnen met de boel discreet te houden.(Ja, gewaagde foto in mijn profiel) Als het nog niet duidelijk was, zit ik in een relatie. Ik wil nieuwe dingen leren, hij niet. Ik ben dol op experimenteren, moet dat ook geregeld alleen doen. Beetje jammer, maar voor mij was niet echt een andere optie tot ik deze site bekeek. Ik ben van het ruige werk, en wil meer ruige dingen ervaren Ik ga er wel vanuit dat de mannen hier mij wel kunnen helpen?
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden. Dat geen probleem voor jou. Dan ook niet voor mij. Verder liefst een mannelijke man. Die grijs wordt en zijn charme wel heeft.
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik zou willen leren kennen. Jij mij ook?