Ik zoek spannende heren voor spannende spelletjes. Wel enig niveau graag. Ik ben voor heel veel in. Ben je nieuwsgierig naar wat allemaal? Stuur me snel een berichtje en ik vertel je alles. Voor nu alvast een lieve kus jouw kant opgeblazen.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op
Popjes, 67 jaar · Roeselare
wil ik wel van jezelf horen
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
AnnaVl, 67 jaar · Kuringen
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar
Blauwe Vogel, 65 jaar · Den Haag
Graag zou ik een man ontmoeten die zich hierin herkent
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.