Een gezellige avond met een leuke man, dat is voor mij een must. Ik vind het heerlijk om daar over na te denken en te genieten samen. Ik weet zeker dat we een mooie match kunnen hebben samen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Hoogtepuntje, 70 jaar · Hallaar
♥ Antwerpen ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
In iedere relatie die ik heb gehad met een man kwam op ten duur de zin "het gaat niet meer tussen ons, het is over". Nu hoop ik een man te vinden die wel bij mij blijft en niet die zin uitspreekt maar die me dan kan vertellen wat ik verkeerd doe, want ik begrijp echt niets van jullie mannen.
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Severine, 70 jaar · Arnhem
Ik zoek de beroemde KLIK met jou!
Buitenmus, 67 jaar · Rhoon
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek
CorrieZoekt, 65 jaar · s-Hertogenbosch
Lieve, charmante man. Die net als ik al het een en ander heeft meegemaakt in het leven en het daarom des te meer waardeert. Geen
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Mandeli, 67 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een man die mij uren kan verwennen en niet vies is van een bos schaamhaar. Jij bent verzorgd en het maakt mij
GezelligeWinnie, 66 jaar · Geetbets
Ik ben meer dan alleen op zoek naar een praatpaal. Ik ben al 8 jaar weduwe, en weet je wat dat doet met je lichaam? Dat wil meer