Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn leeftijd. Iemand met veel humor en de rest zien we wel. Als men alles op voorhand moest weten is het ook ni plezant meer
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na hun zestigste niet meer aan seks doen, maar deze dame lust er wel koek van! Ik hou van gewone seks tot eventueel soft s&m. Jij bent romantisch, passievol en hygiënisch.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Laetitia1951, 66 jaar · Buggenhout
Actieve, verzorgde, attente man met een dosis humor en realiteitszin. Graag single en het liefst in de buurt wonend aangezien
Yasminaa, 68 jaar · Dinteloord
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan
Campinggast1, 70 jaar · Middelburg
Lekkere babbelen is wel fijn als je dat zou doen en als je dan ook nog wel af en toe in ben voor een grapje dan moet je toch maar eens
Leukjetespreken, 68 jaar · Schokland
Ben jij leergierig?
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"