Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Eerlijk, rechtvaardig en geen blad voor de mond nemend, maar gewoon zeggen waar het op staat dat is ook wat ik zoek in een man en dat vind ik dubbel zo belangrijk als een leuk uiterlijk want dat is enkel leuk voor het oog.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
Lovelife4ever, 65 jaar · Brugge
Je maakt nergens een probleem van. Die los je alleen maar op.
51Anna, 66 jaar · Wissenkerke
Jij bent wat ze een echte heer noemen! Je hebt respect voor andere en je zult mij en mijn familie goed behandelen!
NOgah, 65 jaar · Bekkevoort
Ik zit in een, voor de meesten denk ik, ingewikkelde relatie. In deze relatie ben ik het onderdanige type. Soms krijg ik opdrachten