Een gezellige man die met mij in contact wilt komen om mij beter te leren kennen. Ik vind een man die lief en warm is echt belangrijk omdat ik dat wel kan gebruiken na een rot periode. Verder moet je er gewoon goed uitzien en je hart op de juiste plek hebben zitten.
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik zou willen leren kennen. Jij mij ook?
Ook jij hebt weinig geluk in de liefde gehad zeker. Misschien trok dat je wel naar mij toe. Ik snap niet wat er mis is met verwachten dat iemand buiten de perfecte man :) Ook de nodige humor moet hebben en zeker een lekkere vlotte babbel. Want die zoek ik dus iemand met een heerlijke vlotte babbel ...
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien valt het mij te beurt, valt het jou te beurt, valt het ons te beurt...wie weet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
Corinna1952, 65 jaar · Kuttekoven
Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen,
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden