Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Louize, 65 jaar · Abcoude
Een leuke lieve man met wie ik alles kan delen. natuurlijk hoeft hij niet altijd mee als we gaan winkelen, jij mag gewoon jou
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
Nella, 69 jaar · Middelburg
Ik zoek naar een kleurrijke man een mooi mens. Die mij uitdagingen geeft ,tegengas en twinkeling in mijn ogen. Hecht eraan
Droepie86, 67 jaar · s-Hertogenbosch
Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
Mirrorseks, 65 jaar · Emmen
Het maakt niet zoveel uit waar je vandaan komt, maar het liefste wel een beetje uit de buurt. Ik werk niet meer en mijn man wel,