Ik hoop dat je me hier nu zult berichten. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we samen kunnen doen. Ik ben klaar voor alles wat we samen gaan doen.
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien valt het mij te beurt, valt het jou te beurt, valt het ons te beurt...wie weet