Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben enthousiast over de dingen die we samen kunnen doen. Word je nu enthousiast over mij?
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kaarsvoorjeraam, 68 jaar · Ommen
Dat wil ik graag zelf ondervinden als dat mogelijk is.
LeontineBar, 69 jaar · Eindhoven
Ik ken de man, in het algemeen. Wat hij denkt, wat hij vaak verlangt. Ze zoeken altijd liefde, maar bedoelen gewoon een meid
Diila-Ya, 68 jaar · Emelgem
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En
Joulette, 66 jaar · Almere
Gezocht: Een aardige, leuke, lieve, niet al te jonge man met een eigen leven maar met voldoende tijd (er voor) over om met mij
Ann1952, 66 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en
Alicebergen, 68 jaar · Assent
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik