Zie jij het zitten om met mij het avontuur aan te gaan! En dan doel ik in eerste instantie vriendschappelijk. Samen uit een vliegtuig springen, berg beklimmen, andere avonturen waar je misschien aan denkt. Zou je dit met mij aandurven, laat dan wat van je horen.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant, zuivere intenties, humor, gekkigheid, iemand die openstaat voor al het boeiende dat het leven te bieden heeft. Zonder al te moeilijk te doen over de kleine dingetjes die af en toe
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant
Leukjetespreken, 68 jaar · Schokland
Ben jij leergierig?
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
AlphenseCarol, 67 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan
Betsie55, 66 jaar · Nijmegen
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te