Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden. Dat geen probleem voor jou. Dan ook niet voor mij. Verder liefst een mannelijke man. Die grijs wordt en zijn charme wel heeft.
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Intimiteit, 70 jaar · Harelbeke
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
Zara , 65 jaar · Echten
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk
Conditorei, 70 jaar · Brugge
U bent een warme persoonlijkheid, transparant, creatief en grensverleggend. U weet wie u bent en u heeft interesse in een
Mosselfrites48, 69 jaar · Gavere
Warmte, gezelligheid en een leuke gesprekspartner die wel eens van een stevige discussie houd.
AgnthaX, 66 jaar · Maarn
Op zoek naar iemand bij voorkeur rond mijn leeftijd die dezelfde interesses heeft.