Beginnen met vriendschap en later zien we wel!Na enkele ontgoochelingen zou men wel de moed opgeven om nog ooit iemand te ontmoeten die het echt waard is.Maar het leven is al zo kort en ik ben van plan om er nog wat van te genieten.En wie weet komt er geen relatie van, dan misschien toch vriendschap.
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Een fijn persoon waarmee ik mijn liefde en warmte mee kan delen en ik hoop dat ik het dan ook van terug kan verwachten. Ik zoek meer dan alleen wat gezelschap en het is even geleden geweest dat ik mij echt geliefd voelde door een man.
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Binnentuinen, 69 jaar · Proven
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Betsie1948, 69 jaar · Leuven
U bent een tijger in bed en weet hoe u een vrouw in hogere sferen moet brengen ,en daarna lekker laat klaarkomen en het liefst