Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlueBlueM, 66 jaar · Delfzijl
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik
ClariceB, 68 jaar · Lottum
Je bent een echte heer en je hebt een heel goed hart. Je weet hoe je moet luisteren en je weet hoe je een goed gesprek met een dame
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
Riettje, 65 jaar · Loker
Veel wensen heb ik niet en voor mij telt alleen maar dat je single bent en ook nog iets moois van het leven wil maken, samen met
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of