Je kan je in het boven staande vinden? je houd van een zelfstandige dame die goed en stevig in het leven staat. Je houd van spontaan een weekendje weg of een dagje city trippen..
Iemand die net als mij nog wat jaren samen wilt door brengen. Een man die ook wel wat romantisch is, een man waar ik mee kan kletsen en plezier mee kan hebben.
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na hun zestigste niet meer aan seks doen, maar deze dame lust er wel koek van! Ik hou van gewone seks tot eventueel soft s&m. Jij bent romantisch, passievol en hygiënisch.
Ben je een volwassen man die graag een vrouw wil ontmoeten? Als je hier niet alleen voor de seks bent, maar alleen voor een goede metgezel die je elke dag gelukkig kan maken.Ben ik hier voor jou. Ik sta open voor alles wat gebeurt. Ik zou graag met je praten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beterinbed, 69 jaar · Drongen
Ik wil geen man die net als mijn man zijn hoogtij heeft gehad, maar dat zal wel duidelijk zijn. Iemand verzorgd, de energie
ClariceB, 68 jaar · Lottum
Je bent een echte heer en je hebt een heel goed hart. Je weet hoe je moet luisteren en je weet hoe je een goed gesprek met een dame
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Popjes, 67 jaar · Roeselare
wil ik wel van jezelf horen
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
49SoFia, 68 jaar · Grave
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener