Een super gezellige man die houdt van een lach, maar ook een goed gesprek kan voeren. Uiterlijk vind ik niet belangrijk maar een persoonlijke verzorging wel.
Iemand die netjes is, en het mag best rommelig zijn maar niet te. Ik kan daar absoluut niet tegen en vaak worden de mensen er ook gek van als ik meerdere keren zeg zal ik je helpen opruimen. Maar jij hebt vast ook een minpuntje denk ik.
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Caar, 69 jaar · Boxmeer
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.