Ik weet niet of ik hier echt klaar voor ben, maar ter aanmoediging om te reageren: ik geef het wel een kans. Ik hou niet zo van contacten moeten maken. Ik ben dol op een langdurige relatie met een goede vent.
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer altijd alleen dingen wil ondernemen.
Een gezellige vrolijke man die in is voor een babbeltje over de mail. Ook kinderen en of kleinkinderen heeft Je zou het prettig vinden om meer dan eens per week mail contact te hebben
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
Knakworst194701, 70 jaar · Galmaarden
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,