Ik hoop hier leuke mannen/vrouwen te ontmoeten voor spannende afsprakjes. Misschien een keertje naar een seksclub ofzo. Verder ben ik in voor rollenspel en sigarten fetisjisten,
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Ook jij geniet van je vrijheid maar mist af en toe die warmte. Gezelligheid vind je belangrijk en je onderneemt plezante activiteiten in het dagelijks leven. Zoek je iemand die dat met je kan delen, dan ben je bij mij goed.
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jannie48, 69 jaar · Geldrop
Wij zoeken een rustige type, staat voor veel open, dus ook eventueel een trio. natuurlijk kunnen wij ook gewoon met z'n tweeën
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"
Greet49, 67 jaar · Meerkerk
Ik ben al een tijd alleen en dat past gewoon niet bij mij! Ik ben zeker nog ondernemend en doe nog erg veel. En zoek iemand die
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
Queenys, 67 jaar · Harlingen
Je wilt iemand niet veranderen en laat je zelf ook niet veranderen.