Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant, zuivere intenties, humor, gekkigheid, iemand die openstaat voor al het boeiende dat het leven te bieden heeft. Zonder al te moeilijk te doen over de kleine dingetjes die af en toe
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik zou willen leren kennen. Jij mij ook?
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet van de mooie dingen in het leven. Geniet van gezelschap.
Lieve spontane nog ondernemende man. Die ook wel respect en begrip vol kan zijn (als dat nodig is). Gewoon een goede vriend wil zijn om samen iets leuks te gaan doen ?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paramaribo, 70 jaar · Rotterdam
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan
Karie, 69 jaar · Den Haag
zoek een lieve man liefst gekleurd mijn maatje
SpannendeUitdaging, 68 jaar · Hasselt
nader in te vullen
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
Ranchor, 67 jaar · Heeze
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde
Alicebergen, 68 jaar · Assent
Vind jij net als ik kinderen leuk, hou je van gezelligheid en een beetje drukte en ben je vrijgezel en in voor een leuke klik