Vrienden die ik nooit zie kan ik geen vrienden meer noemen. Ik heb leuke vriendschappen nodig. Hopelijk kan ik dat hier vinden want ik heb zin in leuk gezelschap.
Ik ben een visgek en ik hoop dat jij ook het plezier en de ontspanning daarin kan vinden. Wat is er nu leuker om samen een dag op stap te gaan en te genieten van de natuur, de rust en van goed gezelschap.
Als je me profiel bekijkt en je vind me leuk, mag jij je dan vrij voelen om een bericht naar me toe te sturen. Een antwoord mag je best van me verwachten.
Jij bent een serieuze man die alles goed op orde heeft. Jij houdt er van om te lachen en te genieten zoveel als mogelijk. Het zou leuk zijn als jij vrij van geest ben en lekker mee gaat met de tijd.
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien valt het mij te beurt, valt het jou te beurt, valt het ons te beurt...wie weet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
Ria47, 69 jaar · Zutphen
Volgt
MariannedeB, 65 jaar · Goetsenhoven
Wat ik heel graag zou willen : een boeiende, zorgzame en trouwe partner met wie ik dit kan delen.
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
Scarlett1950, 67 jaar · Lelystad
Je moet een volwassen man zijn die een weduwe wil neuken. Dat ben ik natuurlijk, en je zou een auto moeten hebben waar we lekker
Corinna1952, 65 jaar · Kuttekoven
Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen,