Heb jij ook genoeg tijd over, ben jij van mijn leeftijd of iets jonger en houd jij wel van een iets rijpere vrouw dan hoor ik misschien wel bij jou en kunnen wij samen genieten van een mooie voorstelling in het theater.
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
Ik zou heel graag een man met gevoel voor humor willen ontmoeten - dit is waarschijnlijk een van de belangrijkste dingen voor mij. Ik zou graag willen dat hij actief is, n. Zijn eigenschappen als karakter verantwoordelijkheid en zelfvoorziening omvat, hij is doelgericht en zijn hoofddoel is het creëren
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat hij wilt en weet hoe zich tussen de lakens moet gedragen!
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben fijn word. Ik vind het ook erg fijn om aan uiterlijke verzorging te denken, zowel bij mij als bij jou. Ook het gevoel in de berichten moet goed zijn!
Je moet wel weten denk ik waar ik nu naar op zoek ben, ik hou echt van seks. Ik mis echt de seks die ik had met mijn man. Sinds hij er niet meer is heb ik geen seks meer gehad met een man. Dus misschien kun jij me wat van je tijd geven?