Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een hotel, kosten delen we samen.
Jolanda52, 53 jaar · Arnhem
Ik zoek iemand die mij waardeert en respecteert zoals ik ben. Die lief is en nog gezellig in het leven staat.
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken. Hoeft niet voor een relatie zijn, maar zeg nooit nooit.
Vraagme, 51 jaar · Daknam
Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Rijpe dames in de chatbox
Badnimf, 57 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een dik lichaam
Badnimf is op zoek naar:
Graag houden van sex en intens genieten. Leuk zijn, lief, en sociaal
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter het aanrecht staan. klik moet er zijn, eerlijk zullen wel alle lief en leed delen....
Als je niets te vertellen hebt, reageer niet aub. Heb je alleen fotos van je geslachtsdelen wees dan even origineel. Ik wil je gezicht ook een keer zien. Dat is wat ik ondervonden heb al tot nu toe. Maar verder zoek ik toch die opgewekte vrolijke man. Gewoon om eens wat leuks mee te gaan doen
Ik hoop dat je attent voor me bent. Ik probeer hier zo goed mogelijk te zijn . Ik weet zeker dat je het beste wilt ervaren dat ik voor je kan doen. Laten we dit vandaag voor ons laten gebeuren. Ik zal op je wachten.
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga ervoor want het is wel een fijn idee. Ik wil jou dolgraag als mijn maatje!