Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Machaillah, 47 jaar · Echteld
Ben jij een man die mij kan laten lachen en gelukkig maken, mij mezelf kan laten zijn en mij wil steunen ?
Lillsy, 55 jaar · Amen
Je bent aardig en heeft veel respect voor mij, je zou iets leuks voor me doen en geweldigs! Ik ga alles vertellen, maar je moet ook gemakkelijk tegen me zijn en me begrijpen.
Zoetig, 58 jaar · Beusichem
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één is de bagage lichter dan bij de ander maar dat levert wel gespreksstof op. ik ben oprecht geïnteresseerd in de mens op zich en dan jij in het bijzonder. Je bent open, eerlijk, direct en actief, je houdt van de handen uit de man steken en spontaan dingen ondernemen.
Rijpe dames in de chatbox
Cougargir690415, 59 jaar · Dikkele
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Cougargir690415 is op zoek naar:
Leeftijd maakt niet uit het gaat om plezier en lol in het leven!
Ben jij gezellig, opzoek naar een relatie en durf jij het aan met mij? Laten we dan kijken of we een klik hebben en wie weet wat voor moois eruit voort komt.
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater? Ik kijk heel erg naar onze intieme momenten waarin het inzetten van de nodige vuren van het grootste belang is. Voor mij is dit een serieus probleem!
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn! Het samen zijn met behoud van zelfstandigheid kan beider leven misschien meer kleur en inhoud geven. Samen genieten van het leven en doen wat ons gelukkig maakt. Alleen reacties
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!