Geen persoon dat op zoek is naar liefde, daar ben ik niet op zoek naar. Ik wil alleen neuken, want dat is het enige wat ik nodig heb. Ik zoek een vervanger voor mijn rubberen vriendje.
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten van waar ik van geniet? Die heel veel begrip heeft.
Een lekkere geile vent die dondersgoed weet wat een vrouw nodig heeft. Die open staat voor geile afspraakjes op een discrete manier. Misschien kunnen we elkaar wel iets leren
Karindemier, 47 jaar · Smilde
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet meteen opzoek naar een vaste relatie, ik ben meer opzoek naar gezelschap en plezier. En wie weet als het mij bevalt, zou het wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceMira X, 47 jaar · Mechelen
Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van
Carpediemke, 45 jaar · Roeselare
wat levenskennis hebben
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
Brenda0172, 46 jaar · Hoeke
Een man met een goede instelling. Een man die soms gemakkelijk kan praten en ook mijn vriend kan zijn. Een man waar ik soms mee
Qweenie, 47 jaar · Hoogezand
Bent geintrigeerd door mijn omschrijving en wil mij beter leren kennen.
Doon-jah, 48 jaar · Schoten
Jij bent wel in voor wat voor soort plezier dan ook. Doe met me mee en we zullen het samen zeker naar ons zin gaan hebben!