hmm ja wat kan je dan zo vragen van een man? Nou ik zou het wel prettig vinden als je dan een beetje zorgzaam zou zijn, een rustig karakter zou hebben en niet zou roken. je bent niet vies om af en toe een beetje te helpen in het huis houden, en je vind een uitje naar een theater of een museum ook best aardig. je houd van gezelligheid en een spelletje.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zuid-Holland zijn nog op zoek naar sex
Steff1711, 47 jaar · Vries
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik ben nooit serieus bezig geweest met het zoeken naar een partner. Maar ik merk wel dat ik het erg mis. Als ik nu een man zou vinden, dan hoop ik dat er meer is dan alleen een date, en dat we een kans krijgen voor een mooie toekomst samen.
Mahcieh, 49 jaar · Zuidlaren
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je bent grappig en vind het niet erg om je als een kind te gedragen in Disneyland. Ik wilde er naartoe gaan en wat foto's maken. En jij bent een dagdromer, daarna zal je me die dromen vertellen.