Net als mij ben je ook op zoek naar een beetje gezelschap, we kunnen een keer een kopje koffie gaan drinken en misschien wel een hapje eten samen dat kijkt me ook leuk. Wat ik wel belangrijk vind is dat je een man ben met goede manieren en een groot hart.
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen doen en hopelijk verliefd op elkaar worden.
Ik ben opzoek naar een slaafje, die met mij nog meer wil uitproberen. Lekker sm om samen een uitdagend spel te spelen. Met de juiste slaaf zou ik graag nog meer mijn grenzen willen verleggen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veenendaler, 47 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek is naar wisselende contacten,voornamelijk ben ik beschikbaar in de weekenden. Heel af en toe ook op de woensdag.
Apolonia45, 48 jaar · Apeldoorn
Ouder dan 40 jaar
AwesomeMabel, 47 jaar · Knokke
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man
MirandaHier, 46 jaar · Aalst
Reizen en cultuur snuiven past in jouw straatje. Je wilt ook gaan voor een relatie met alles erop en eraan.
Gevoelig, 49 jaar · Doetinchem
Ik zoek een lieve man met humor waar ik een vriendschapsrelatie mee wil beginnen.
Zenzibele, 49 jaar · Tilburg
Een zorgzame man zonder al te betuttelend over te komen, ik kan mijn eigen boontjes wel doppen maar het zou wel fijn zijn dat