Ik ben er vrij zeker van dat ik je de beste ervaring kan geven die je wilt hebben. Wil jij mijn partner worden, wil je mij als degene die het allemaal voor je kan doen? Ik wil bij iemand te zijn die me goed zal behandelen, kun jij die man voor mij zijn?
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om je het te laten zien, of om je te laten voelen.
KarenY, 49 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet als je maar goed weet te presteren in bed of op seks gebied. Ben je niet preuts, en weet jij hoe je het spannend kan maken voor ons dan moet je mij zeker een lekker berichtje sturen want ik
LadyLoretta, 45 jaar · Stieltjeskanaal
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Lekkere mannen, goed geschapen en vooral discreet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
AnneuitHasselt, 45 jaar · Hasselt
Een leuke man die sterk in het leven staat en ook graag geniet van het leven..
Mariia-XxX-, 47 jaar · Meldert
Een man die vervloekt is en die een kikker is, die ik dan kan zoenen en die in mijn eigen prins veranderd! Zou jij mijn ware prins
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.
Odill XX, 48 jaar · Torhout
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en we kunnen elkaar vertrouwen.
NuHetNogKan7008, 47 jaar · Beveren
Je bent iets ouder dan mij. Jonger vind ik niet zo fijn. Je bent goed geschapen en weet natuurlijk ook hoe je hem gebruiken moet.