Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten van waar ik van geniet? Die heel veel begrip heeft.
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om je het te laten zien, of om je te laten voelen.
Me Joce, 48 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een lieve en gepassioneerde kerel die me wat van zijn tijd kan geven. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we samen gaan doen. Ben je daar nu enthousiast over?
IkHouVanH711118, 45 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Gekleurd haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Je hebt een goede uithoudingsvermogen, bent een beest met seks en je weet wel raad met mijn dikke borsten!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Frolenicole, 45 jaar · Venlo
Je bent niet opzoek naar een fotomodel ,en bent zelf ook geen type die de hele dag voor de spiegel staat. Lachen is gezond en
Christiene, 49 jaar · Utrecht
Ik ben toe aan nieuwe liefde en hete sex en ik hoop dat in mijn volgende relatie dat absoluut te vinden. Hoewel ik de sex toch
Jennicce, 49 jaar · Oude-Tonge
Op zoek naar nieuwe vrienden en een langdurige relatie, veel geluk! Laten we samen een cocktail nemen. Het drankje dat je
Lottevan1969, 48 jaar · Antwerpen
Eigenlijk drie woorden, lief, gezellig en avontuurlijk.
Lady2x, 47 jaar · Merksplas
Aantrekkelijke man die zich ook nog eens goed verzorgd en houd van mooie verzorgde vrouwen? Ik voel me aangesproken en we
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.