Denk dat ik dat zo net al een beetje gezegd heb. Een heel normaal iemand. Dat kan een leuke man zijn die mij mee uit neemt en zich netjes gedraagt. Maar het mag ook zeker een vrouw zijn die net zoals mij open staat voor een leuke en gezellige vriendschap.
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
Onverwacht, 48 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Je bent er ook aan toe om een serieuze relatie te starten, het zou fijn als je niet rookt. Je bent oprecht en eerlijk
Elineeee, 48 jaar · Hijken
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een serieuze man die mij ook serieus neemt. Maar toch genoeg humor hebben en relativeringsvermogen. Iemand die het leuk vindt om samen iets te doen. Al is het maar samen genieten van een kop koffie of een glas wijn. Iemand waar ik mijn verhaal tegen mag en kan doen maar die andersom mij ook deelgenoot maakt
Jongerdanik, 45 jaar · de Wijk
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een leuke en spontane jongeman, het liefst iemand dat iets jonger is dan ik. Ik hoop dat ik hier iemand tegen kom en wie weet waar het naar toe zou kunnen leiden.