Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie is niet bang om een ??dit een kans te geven. Iemand waar ik mee kan praten zonder dat er een oordeel gemaakt wordt over de dingen die ik doe.
KarenY, 49 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet als je maar goed weet te presteren in bed of op seks gebied. Ben je niet preuts, en weet jij hoe je het spannend kan maken voor ons dan moet je mij zeker een lekker berichtje sturen want ik
Ik zoek een serieuze en stabiele man, die sterk in zijn schoenen staat en open staat voor een serieuze relatie met mij! ;)
JoLynnn, 48 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ben op zoek naar een langetermijnrelatie met een mooie man. Ik hou niet van iemand die veel jonger is dan ik. Je bent ruimdenkend, met een geweldig gevoel voor humor. Je bent een heerlijk dankbaar individu. Je bent ook financieel gezond.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Xriilana68, 49 jaar · Mechelen
Ik heb erg veel behoefte aan een nieuwe relatie met een leuke man. Je moet er wel tegen kunnen dat we regelmatig met de familie
LovelyHester, 45 jaar · Vianen
Je weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat er niets anders in de wereld is dan wij twee. Je geniet van een lekkere pijpbeurt
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent
NatuRals, 48 jaar · Valkenburg
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.