Ik zoek iemand die niet gebonden is aan iemand en die me kan neuken wanneer ik dat wil. Iemand die zijn talent aan mij zal tonen en die veel ervaring heeft met het verwennen van een vrouw. Iemand die zijn best zal doen in bed.
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Mieneke1968, 49 jaar · Wezup
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een sexy kleding / lingerie lover. Een man die het heerlijk vind om te genieten van een vrouw in sexy kleding of lingerie en daarna nog veel meer wil gaan doen.
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben, Iemand die iedereen met respect behandeld. Iemand die hard werkt om zijn doel te halen. Een knap iemand, verzorgd en goed gekleed. Iemand die niet bang is zijn gevoelens te laten
Morgan71, 46 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je moet discreet en praktisch zijn, we hebben alleen maar plezier samen en niets meer, dat zou de situatie tussen ons moeten zijn! Ik hoop dat dat voor jou duidelijk genoeg is, als je iets gaat voorstellen.
Maryi, 48 jaar · Annerveenschekanaal
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek iemand die snel van begrip, gedreven, avontuurlijk is - en ja je moet ook wel een beetje aantrekkelijk zijn . Je moet net als weten wat hard werken is. Ben jij de gene die ik zoek?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
CupcakeSandra, 46 jaar · Buitenkaag
Vind jij het geen probleem om lekkere seks te hebben met een getrouwde vrouw? Misschien vind je het juist wel spannend. Ik
GuusjeGeluk, 48 jaar · Emmeloord
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst
Tamara40plus, 45 jaar · Apeldoorn
Wie ben jij? Een sprankelende levenslustige ondernemende man met een open karakter en een flinke dosis humor. Belangrijk
Cruella, 45 jaar · Gent
Genieten moet bij jou ook zeer hoog op het verlanglijstje staan
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.