Je moet een goed karakter hebben, warm van hart en gepassioneerd zijn in alles wat je doet. Jezelf helemaal geven maakt je sexy. Kan net zo goed over werk gaan, voor mij maakt dat jou een echte man en dan vertrouw ik er op dat je mij net zo passioneel behandelt.
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen snap je? of droom ik nu te veel?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
Kletsbeppie, 49 jaar · Garrelsweer
Ook op zoek naar een vast seks maatje? Iemand waar je lekker je lusten op los kan laten en waar je heerlijk van kan gaan genieten?
Maggiesngl, 49 jaar · Schepdaal
Ben je een lieve man of vrouw, en wil je ook wel wat gezelschap? Ik zoek iemand waar ik iets gezelligs speciaals en leuks mee
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
volgt
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!
Myrthe7206, 45 jaar · Hoogstraten
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de