Jij vindt het leuk om een creatief type als vriendin te hebben. Jij past goed bij een vrouw die weet wat ze wil en bent zelf ook enthousiast over wat jij doet. Een goedverzorgde man spreekt mij aan en ken jij ook nog een vleugje romantiek? Dan hoop ik dat jij reageert.
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben, Iemand die iedereen met respect behandeld. Iemand die hard werkt om zijn doel te halen. Een knap iemand, verzorgd en goed gekleed. Iemand die niet bang is zijn gevoelens te laten
Emma N, 48 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
het is fijn om iemand te kennen die zo schattig en netjes is en een mooie geur heeft. Voor mij is het erg aantrekkelijk. En ik hoop hier zo'n persoon te ontmoeten.