Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Mieneke1968, 49 jaar · Wezup
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een sexy kleding / lingerie lover. Een man die het heerlijk vind om te genieten van een vrouw in sexy kleding of lingerie en daarna nog veel meer wil gaan doen.
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten van waar ik van geniet? Die heel veel begrip heeft.
Rijpvoorjou, 48 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent geil net als ik.
Assenpoester, 49 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Heeft ze nog niet ingevuld
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DrieVier, 45 jaar · Drachten
Respect komt op de eerste plaats bij mij, bij jou ook?
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
Receptioniste, 45 jaar · Dordrecht
Kom op mannen zeg het zoals het is stiekem willen ons settelen vooral geen one night stands want die kan ik zo wel zoeken nee
Veldbella, 47 jaar · Antwerpen
Een leuke eerkijke man die als hij ergens voor gaat er ook echt voor wil gaan. Wees eerlijk dan bereik je het meeste zeg ik altijd
Ratje69, 48 jaar · Eerbeek
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses.
Hete Panda, 46 jaar · Mechelen
doe jij ook aan sport wandelen in het bos en vrijen in het bos