Ik hou van een man die het initiatief durft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook niet ontbreken en je moet je positief opstellen. Lief, eerlijk, en oprecht zijn is belangrijk. Verder moet je alles tegen me durven zeggen want communicatie tussen twee mensen is heel fijn en het voorkomt een hoop misverstanden. Heb je er nog steeds zin in? Ik wel hoor!!
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten van waar ik van geniet? Die heel veel begrip heeft.
Ik ben opzoek naar een slaafje, die met mij nog meer wil uitproberen. Lekker sm om samen een uitdagend spel te spelen. Met de juiste slaaf zou ik graag nog meer mijn grenzen willen verleggen.
Borger, 49 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Geen persoon dat op zoek is naar liefde, daar ben ik niet op zoek naar. Ik wil alleen neuken, want dat is het enige wat ik nodig heb. Ik zoek een vervanger voor mijn rubberen vriendje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Quinn1407, 45 jaar · Doetinchem
Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop
Simone19680504, 49 jaar · Gellik
Openheid, gezelligheid en leuke dingen doen samen zijn steekwoorden die ik in de ander hoop tegen te komen en die je ook van
Lekkerbek, 46 jaar · Wervik
Houden van lekker eten, genieten van een goed en gezellig avondje
Davidgettagotum, 48 jaar · Deurle
Volgt
BarbaraxKiss, 47 jaar · Eindhoven
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen