Ik ben op zoek naar een lieve en gepassioneerde kerel die me wat van zijn tijd kan geven. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we samen gaan doen. Ben je daar nu enthousiast over?
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie is niet bang om een ??dit een kans te geven. Iemand waar ik mee kan praten zonder dat er een oordeel gemaakt wordt over de dingen die ik doe.
Emma N, 48 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
het is fijn om iemand te kennen die zo schattig en netjes is en een mooie geur heeft. Voor mij is het erg aantrekkelijk. En ik hoop hier zo'n persoon te ontmoeten.
LlJessica, 46 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man gelooft dat het leven mooi is als je van iemand houdt. Ik verwacht niet iemand die alleen ziet als een stuk vlees of iets materieels, maar als een echt antwoord op zijn toekomst.
Dipke, 48 jaar · Nijeveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik wil gewoon iemand die me wat meer aandacht geeft dat ik nu krijg!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Shivankah, 46 jaar · Scheulder
man of vrouw dus, goed verzorgd, zin in sex en dit zonder drama en gedoe. Gewoon duidelijkheid over wat wel en niet. Klikt het?
Immorata, 46 jaar · Diksmuide
Volgt
Aub-Reey, 48 jaar · Alkmaar
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei
Junglevanbinnen, 49 jaar · Bergeijk
Een leuke gezellige man die graag geniet in het leven en misschien wel wat meer zoekt
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Cacacaroline, 49 jaar · Aardenburg
Net als ik wil jij ook lekker genieten en heel veel seks hebben. Jij begrijpt mij wel en weet wel dat ik dit normaal echt niet