Je moet discreet en praktisch zijn, we hebben alleen maar plezier samen en niets meer, dat zou de situatie tussen ons moeten zijn! Ik hoop dat dat voor jou duidelijk genoeg is, als je iets gaat voorstellen.
hygienisch, geschoren, veilig, verstandig. Ervaring of niet, is niet een probleem, maar je moet geen bezwaar hebben tegen een trio ervaring.
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen gebeuren zal volledig van ons afhangen natuurlijk.
MissFit, 48 jaar · Winde
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Vooral heel erg lief. Ik kan er niet zo goed tegen als mannen heel erg onaardig en asociaal zijn. Gezelligheid en humor is natuurlijk altijd prettig. Wie weet vinden wij samen een hele leuke klik!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kokkie23, 45 jaar · Kollum
Zie jij dit wel zitten? Het komt wel goed het heeft alleen echt even tijd nodig zodat ik weet dat ik mezelf kan zijn maar dat kan
Merry00, 45 jaar · Bavel
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook
Nightwish, 46 jaar · Soesterberg
Dekleiedingen, 45 jaar · Antwerpen
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Peersed, 45 jaar · Rijen
Ik ben op zoek naar een lieve, gezellige en humoristische man (26-35 jaar) waarmee ik een leuke tijd kan hebben en wie weet
X-Elisabeth-x, 46 jaar · Michelbeke
Ik ben niet op zoek naar een relatie, dus de persoon die me laat klaarkomen door zijn tong lekker in mijn gleufje te stoppen