je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk is. Vervoer heb je zelf. Je kan in Friesland komen. En je bent niet snel op je bekkie gevallen. Ik hou namelijk wel van een vlotte man.
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten van waar ik van geniet? Die heel veel begrip heeft.
Maryi, 48 jaar · Annerveenschekanaal
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek iemand die snel van begrip, gedreven, avontuurlijk is - en ja je moet ook wel een beetje aantrekkelijk zijn . Je moet net als weten wat hard werken is. Ben jij de gene die ik zoek?
Onverwacht, 48 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Je bent er ook aan toe om een serieuze relatie te starten, het zou fijn als je niet rookt. Je bent oprecht en eerlijk
WhoopLyvia, 46 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent goed in het verwennen van een vrouw totdat ze in haar slipje plast. Ik hou daar echt van, je bent goed in vingeren en het geven van een voorspel. Je mag alles met me doen, als het maar met respect gebeurt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schoonmaakste71, 46 jaar · Diemen
Lief aardig spontaan en uiterlijk goed verzorgt.
Welovetrio, 46 jaar · Amsterdam
een VROUW die met een erotisch en aantrekkelijk paar, dat van goede sex houdt, een heerlijke geile avond wil beleven.
Harmonee, 45 jaar · Westbroek
Je hebt veel ideeën om plezier te maken met mij, ik hoop dat je dat snel met mij zal delen. En dat wij een hele leuke tijd
Droomster, 48 jaar · s-Hertogenbosch
Gewoon via mail elkaar beter leren kennen.Later zien we wel verder kus.
Marktmeisje, 48 jaar · Egmond Binnen
Jij staat er voor open om mij serieus te leren kennen. Een vakantie kun jij waarderen en ook geniet jij van een intiem diner
Tegeek, 48 jaar · Arnemuiden
Wil je een hoop lol beleven met een te gekke vrouw? Zit je in een dip en moet je opgevrolijkt worden? Wat de reden dan ook is: ik