Ik weet dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons en ik geloof dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten. Welke dingen vind je het leukst aan mij?
Het zal wel suf klinken maar uiterlijk vind ik echt niet belangrijk. Nee, het gaat erom wat aan de binnenkant zit. Ik zoek een man die weet wat hij wil en respectvol is.
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor elkaar en een goede hygiene is een absolute must!
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
SWIMMING DANCING SINGING
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hot Iris, 52 jaar · Elburg
Voor nu hoop ik leuke mannen te ontmoeten voor spannende afspraakjes. Bezoekjes aan parenclubs of buitensex vind je leuk
Daanban19670210, 50 jaar · Delfzijl
Misschien wil jij wel samen met mij eerst lekker hapje eten, een drankje doen en daarna mijn droom in vervulling brengen en
GrannyRoww, 54 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het
Sophia67, 50 jaar · Aalst
gewoon dat je gezellig bent en gekheid maken met elkaar
MissCarol, 53 jaar · Vaassen
Ik hoor het van je als je belangstelling hebt.
Navaho, 51 jaar · Renesse
Als jij je kunt vinden in mij, zou ik graag iets over jou willen weten: wat stuurt je, wat drijft jou, je positieve en negatieve