Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure cadeaus of wat dan ook. Een eenvoudige man die mij accepteert zoals ik ben, die samen met mij nog een mooie toekomst wil tegemoet gaan, daar ben ik naar op zoek. Samenwonen hoeft daarom niet echt, een leuke en fijne LAT relatie is voor mij ook een hele goede optie.
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
Kousjez, 54 jaar · Veenhuizen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Misschien wel een leuke jonge vent, die weet wat er allemaal van hem in bed verwacht wordt. Dan heb ik het over pijpen, likken, achterlangs, lepeltje lepeltje. Die zijn allemaal teveel om op te noemen. Waar hou jij van?
Welke man vind het ook zo geil om samen onder de douche te staan?
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje kan jij wel dat maatje voor me zijn?
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Psvgirl, 54 jaar · Schagen
Een te gek leuke man, ik zou zeggen verras me en laat mij maar zien wie jij werkelijk bent.
Albland, 50 jaar · Echt
welke dame wil ons sexleven aanvullen met heerlijke trio sex.. plezier voor 3.. mijn man kan je samen met mij heerlijk verwennen
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?
Mehetabel, 50 jaar · Oosterhout
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij
Am-YahXx, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en