Als u op zoek bent naar de aandacht van een vrouw. Ik ben hier bereid om je te geven wat je wilt. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie, sta ik daar voor open. Een liefhebbend en begripvol iemand die me graag meeneemt op een romantische date.
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt dit je aan??? laat het me weten.
Logopediste63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Spreekt bovenstaande jou wel aan? Dan spreekt het voor zich dat we even contact hebben samen denk ik.
Fusako63, 54 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik wil seks en maak daar ook geen geheim van. Alleen goede seks telt voor me en daar gaan we samen voor. Ik wil die seks mee maken en doen waar we zin in hebben. Mag ik je verleiden?
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien maar bij een keer blijft. Ik vind het een spannende gedachte om met een vreemde man te neuken, sorry voor mijn platheid hihi, ik hou ervan gebeft te worden en ik zou jou ook heel graag
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Meljo, 54 jaar · Torhout
Iemand die sociaal is, van goed gesprek houdt, humor heeft, wat dominant is, helpende hand toesteekt en mij/ons wil verwennen
Joa65, 52 jaar · Donkerbroek
Ben jij een man met liefde over?
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.
LoveGermaine, 53 jaar · Genk
Misschien heb jij al veel seks ervaring en dan heb ik het eigen alles behalve de standaard dingen, en heb je spannende plannen
Richellla, 50 jaar · Brugge
Denk jij nu ja dit vind ik wel heel erg leuk klinken en dit zou ik wel willen doen dan hoop ik je echt te horen zodat we wat leuks