Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor jou niet gelijk. Maar af en toe een gezellge gesprekspartner, een filmpje kijken of een weekendje weg lijkt jou wel wat.
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet belust op vaste relatie
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SongsaboutR, 52 jaar · Braamt
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten,
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Esther1967, 50 jaar · Eindhoven
Volgt
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Saraanja, 53 jaar · Winksele
Je bent een lekkere geile knuffelbeer, een man met een heerlijk karakter waar ik ook mee kan kletsen. Want alleen seks zonder
Raishaha, 50 jaar · Erwetegem
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven