Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het ook beu om overal maar alleen naar toe te gaan en die alleen alles maar moet beleven. Jij houdt van het leven en vooral van genieten en gezelligheid. Zullen wij eens samen afspreken?
Het zal wel suf klinken maar uiterlijk vind ik echt niet belangrijk. Nee, het gaat erom wat aan de binnenkant zit. Ik zoek een man die weet wat hij wil en respectvol is.
Maria N, 51 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg veel uit. Als we het maar vaak kunnen doen.
Wannaspankyou, 53 jaar · Zwartemeer
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er is om te kijken, hij bemoeit zich er niet mee.
Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor jou niet gelijk. Maar af en toe een gezellge gesprekspartner, een filmpje kijken of een weekendje weg lijkt jou wel wat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gordiy, 51 jaar · Hasselt
Geil dat moet je zeker zijn en een forse dame is juist wat je wil. Reageer dan snel want ik heb er zin in en heb zelfs al mijn smoesje
AnettevdBurght, 51 jaar · Breda
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier
1965-xAnna, 52 jaar · Hoogezand
Ik ben hier om plezier met je te hebben, en als je genoeg passie hebt voor mij, waar wacht je dan nog op? Laten we deze droom snel
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
Cinemakepakken, 50 jaar · Deurne
Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
Pam4u, 53 jaar · Driehuizen
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk