Iemand die veel tijd voor me heeft en weet hoe hij vrouwen met respect moet behandelen. Iemand die ik het goed mee kan vinden en bereid is mijn vertrouwen te winnen. Ik hoop dat ik je binnenkort kan ontmoeten!
Ik heb mijn aandeel onvolwassen eerste liefdes en het pijnlijke liefdes verdriet die volgde, gezien. Als ik nu terugkijk, voel ik dat ik volwassen ben geworden. Ik ken mijn prioriteiten in het leven. Ik ken mezelf en ben diep, waanzinnig en hartstochtelijk verliefd op mezelf. Ik hoop dat we dezelfde
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik voor moet zorgen. Ik heb geen moeder complex meer. Als jij een echte man bent die me kan verwennen dan mag je me altijd een berichtje sturen.
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook van genieten. En je weet hoe je pannenkoeken moet omdraaien en spek moet bakken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Gompie2, 53 jaar · Schoonrewoerd
Hoe zit dat eigenlijk bij jou, als ik mag vragen? Ben jij soms ook iemand verloren, die je close was? En weet je een beetje hoe
Emma5, 54 jaar · Antwerpen
alleen met foto reageren
Milfia, 50 jaar · Den Haag
Ik ben het alleen zijn zat en wil via deze site in contact komen met potente heren die weten hoe zij met een vrouw zoals mij om
Vernnnaxx, 53 jaar · Steenwijk
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet