Iemand die veel tijd voor me heeft en weet hoe hij vrouwen met respect moet behandelen. Iemand die ik het goed mee kan vinden en bereid is mijn vertrouwen te winnen. Ik hoop dat ik je binnenkort kan ontmoeten!
Ook deze rijpe vrouwen uit Flevoland zijn nog op zoek naar sex
CaroL2009, 51 jaar · Zeegse
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb één simpele regel geen jongens die er nog niet klaar voor zijn. Ik wil een man en geen broekie waar ik voor moet zorgen. Ik heb geen moeder complex meer. Als jij een echte man bent die me kan verwennen dan mag je me altijd een berichtje sturen.
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om actief bezig te zijn in zijn vrije tijd. Ontspannen door een leuk dagje uit, een romantisch diner, genieten van de natuur. Een warme persoonlijkheid past goed bij mij.
Wieweet46, 54 jaar · Schoonebeek
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke en spannende dingen mee wil doen, niet alleen op seksueel gebied. Het liefst zoeken we mensen in de buurt van (nieuw) Schoonebeek, Coevorden, Emmen of net als wij vlak over de grens.