Het mooiste zou zijn als je ook motor rijd, niet dat dat verplicht is. Je bent niet bang aangelegd en gaat ook graag een uitdaging aan. Je houd van een feestje maar slaat een wandeling of een etentje ook niet af. Uiterlijk is niet super belangrijk, maar ik hou wel van een wat stoerder type. Je wilt een mooie toekomst tegemoet gaan en je leven delen , dan zoek je mij!
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien maar bij een keer blijft. Ik vind het een spannende gedachte om met een vreemde man te neuken, sorry voor mijn platheid hihi, ik hou ervan gebeft te worden en ik zou jou ook heel graag
Kaatje63196305, 54 jaar · Nieuw Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Wat vind jij van seks in de natuur? Vind je dat ook zo lekker net als ik? Ik wil genieten tot we niet meer kunnen samen. Ik hoop dat jij daar ook zo over denkt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adorabele, 52 jaar · Arnhem
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem
LeukeMense, 50 jaar · Koudum
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
Harpje, 52 jaar · Makkum
Kom maar op! Wel minimaal 40 jaar!
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!