Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit te blazen terwijl er mensen 'Happy Birthday' voor me zingen. Ik ben ook op deze pagina om een ??fatsoenlijk persoon te vinden om mee samen te genieten.
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind om samen met zijn liefde leuke dingen te ondernemen. Verder een goed uit ziende man die met zijn kleding een beetje mee gaat in de tijd! Ben jij vrijgezel, zie jij leuk contact met
Wieweet46, 54 jaar · Schoonebeek
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke en spannende dingen mee wil doen, niet alleen op seksueel gebied. Het liefst zoeken we mensen in de buurt van (nieuw) Schoonebeek, Coevorden, Emmen of net als wij vlak over de grens.