Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin in een leuke tijd met mij? Laten we van elkaar genieten.
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond keffer een bruine labrador. Jij moet zelfstandig zijn, levenservaring hebben en vooral tijd hebben om met een vrouw iets nieuw op te bouwen.
Wieweet46, 54 jaar · Schoonebeek
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke en spannende dingen mee wil doen, niet alleen op seksueel gebied. Het liefst zoeken we mensen in de buurt van (nieuw) Schoonebeek, Coevorden, Emmen of net als wij vlak over de grens.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefboefje, 53 jaar · Kapelle
Val op alle mannen.
Goudvinksje, 53 jaar · Brugge
Als jij er een beetje hetzelfde over denkt dan ik moeten wij misschien eens praten! Het begint meestal met een leuk etentje
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Hanneke2013, 53 jaar · Hulshout
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt
Vernnnaxx, 53 jaar · Steenwijk
Als jij gek op seks bent en weet wat je met een vrouw als ik aan moet, dan weet ik zeker dat het heerlijk heet kan worden. Echt heet