Ik ben hier om een ??speciale man te vinden met wie we twee helften van één verbintenis zullen zijn. Ik wil een man vinden die op mij lijkt. Ik wens een sereus persoon te vinden voor serieuze relaties, romantische, die weet hoe lief te hebben, die naar een meisje kan luisteren en haar kan begrijpen. Ik heb een vriendelijke man nodig.
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Holland zijn nog op zoek naar sex
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin in een leuke tijd met mij? Laten we van elkaar genieten.
Wannaspankyou, 53 jaar · Zwartemeer
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er is om te kijken, hij bemoeit zich er niet mee.
Een heerlijke man die ook dat maatje om zich heen mist. Een vaste relatie met samen wonen en alles er op en eraan dat hoeft voor jou niet gelijk. Maar af en toe een gezellge gesprekspartner, een filmpje kijken of een weekendje weg lijkt jou wel wat.
Heidy , 50 jaar · Veenoord
♥ Drenthe ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
ik ben ne super geile lieve vrouw dat heel graag sex hebben wil met mannen en met vrouwen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VlaamseVrouww, 51 jaar · Ingelmunster
Mannelijk, jager, passioneel, optimistisch, praten én luisteren, grappig, sociaal!
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
A-NieyaaX, 50 jaar · Ransdaal
Als je ook denkt dat we goed zullen zijn voor elkaar, dan moet je me dat laten weten. Ik zal alles voor je doen en ik beloof je dat
19Stella66, 51 jaar · Lommel
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn.
Susanjane2015, 53 jaar · Bovenkarspel
watching movies
Zigeunerinnetje, 52 jaar · Tienhoven
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer