Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
BuitenIoa, 51 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Je hebt ruime ervaring op het seksuele vlak. Je hebt een vrij bestaan en eventueel een relatie zal je niet afslaan. En je moet echt geduld hebben.
Avondm3ns, 53 jaar · Meppel
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een spontane man, gezellig maar die ook van een rustige avond houd, die een stukje romantiek in zich heeft en die het fijn vind om samen met zijn liefde leuke dingen te ondernemen. Verder een goed uit ziende man die met zijn kleding een beetje mee gaat in de tijd! Ben jij vrijgezel, zie jij leuk contact met
Ben jij ook een fijne en actieve man die het leuk vind om met mij leuke dingen te ondernemen? Dan mag je altijd een berichtje sturen. Hart is belangrijker dan je uiterlijk.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
Positivo, 51 jaar · Houten
Een wereldvent ;-) die mij neemt zoals ik ben en het liefst ook spiritueel is alhoewel dat geen must is wat mij betreft.
Aevy, 51 jaar · Blaasveld
wil alleen eerlijke mannen leren kennen en als het klikt zien we wel
Annickske, 54 jaar · Dendermonde
een plezante (ondeugende) man (niet te verlegen),die weet wat hij wilt en daar ook wat mee doet
X Dorothea X, 50 jaar · Bedum
Je moet romantisch en lief zijn, ik wil niet dat je verliefd op me wordt. Ik wil gewoon een neukmaatje. Je hoeft me niet geweldig