Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht heeft. Jij bent een man of een vrouw, dat is mij om het even. Voor mij is het belangrijk dat jij graag alles uit het leven wil halen en geniet van elke dag.
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft. Iemand die lief is, meelevend en vriendelijk van hart voor anderen, terwijl hij liefhebbend, trouw en gepassioneerd is met de persoon van wie hij houdt.