Je moet echt geil zijn, ik neem niet snel genoegen en ik hou ervan om alles uit de kast te halen. Lekker op je pik spugen en verwacht dat soort dingen ook terug. Een man die dus van extreme sex houd maar het niet te bont maakt!
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt dit je aan??? laat het me weten.
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje kan jij wel dat maatje voor me zijn?
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag verwend en verwend wil worden, en iemand die veel lacht. Ik weet dat dit soort persoonlijkheden moeilijk te vinden zijn, maar ik wed dat er iemand is die dit kan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pebbel, 53 jaar · Beek
U heeft een afspraak met mij en je belt aan (in pak) Ik wacht vol ongeduld (met alleen een handdoek om) op mijn masseur. Ik moet
KarinKjenta, 50 jaar · Turnhout
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start
Patsy2, 53 jaar · Rotterdam
Volgt.
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Tigra, 50 jaar · Beveren-Waas
Volgt
EloisE66, 51 jaar · Haasdonk
Een vent die heel gedurfd, dapper en pittig is! Ik wil hem dichtbij om hem te mogen aan raken en sensuele bewegingen voor te