Ik ben op zoek naar een man die weet wat hij doet. Ik bedoel, een feest vieren dat we allemaal doen. Maar ik ben niet op zoek naar een student die het dagelijks doet.
Ook deze rijpe vrouwen uit Vlaams-Limburg zijn nog op zoek naar sex
Kousjez, 54 jaar · Veenhuizen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Misschien wel een leuke jonge vent, die weet wat er allemaal van hem in bed verwacht wordt. Dan heb ik het over pijpen, likken, achterlangs, lepeltje lepeltje. Die zijn allemaal teveel om op te noemen. Waar hou jij van?
Ik doe het met iedereen als je maar schoon bent en fatsoen hebt. Brutale ongemanierde apen kunnen wegblijven. Respect voor elkaar en een goede hygiene is een absolute must!
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen op de bank.
Emma002, 50 jaar · Dwingeloo
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Laten we samen stout zijn,doe je met me mee? Ik wil je heet maken. Laten we deze dag vandaag speciaal voor ons maken. Heb je zin in een leuke tijd met mij? Laten we van elkaar genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Millene, 50 jaar · Grimbergen
Ik heb heerlijke honing voor jou....
Hotlip1963, 54 jaar · Schipluiden
Gezellig,lief ,eerlijk,en ondeugend
Marjann66, 50 jaar · Peer
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten
Clauwtje, 51 jaar · Leuven
Geil. Dus ;-) en goed verzorgd een eigen mening en lief.
Pinks, 51 jaar · Breda
Verras me! Ik kan wel tegen een stootje ;)
Barbammam, 52 jaar · Venray
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor