Ben je makkelijk in de omgang? Grappig en geil? reageer dan alsjeblieft. ik ben blij dat ik eindelijk de moed heb om dit te doen, en nu heb ik alleen jou nodig. Stuur me een foto met wat over jezelf. Wil je plezier hebben misschien wel meer ... Dan hoop ik snel iets van je te horen.
Ook deze rijpe vrouwen uit Overijssel zijn nog op zoek naar sex
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft. Iemand die lief is, meelevend en vriendelijk van hart voor anderen, terwijl hij liefhebbend, trouw en gepassioneerd is met de persoon van wie hij houdt.
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond keffer een bruine labrador. Jij moet zelfstandig zijn, levenservaring hebben en vooral tijd hebben om met een vrouw iets nieuw op te bouwen.
JoseH1964, 53 jaar · Rolde
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een spontane man die graag actieve dingen onderneemt en houd van spontane acties. Samen lief en leed delen zie je wel zitten zodat we nog iets moois op kunnen bouwen.
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoveAmiya , 52 jaar · Baarle-Hertog
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
Stel4849, 54 jaar · Antwerpen
Vrouw zoekt vrouw
Heesther, 52 jaar · s-Gravendeel
Jij bent de man die ik zoek, je bent lief, leuk, spontaan , heb een eigen mening en erg belangrijk is dat je single bent en daar
Yourlady, 54 jaar · Amsterdam
volgt
Pris5sy, 54 jaar · Lovenjoel
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet