Ik kan een heel verhaal gaan ophangen zoals eerlijkheid en respect maar eigenlijk zou dat voor zichzelf moeten spreken. Wat misschien niet helemaal voor zichzelf spreekt is dat je een man bent die altijd wel met iets bezig is en niet uren door brengt achter de computer of op de bank, wat natuurlijk niet wil zeggen dat je daar helemaal niet zou mogen zijn.
Leuk, maf, nuchter, humor, donker haar, In voor een lekker glas wijn bij de open haard en shoppen? In omgeving Assen. Spreekt dit je aan??? laat het me weten.
Joke-Hottest, 53 jaar · Deurze
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jouw pik heeft honger en heeft een lekker kutje nodig. Verspil je tijd aub niet. Je hoeft niet single te zijn en als je dat wil kan het discreet. Laten we lekkere lol maken samen!
Wannaspankyou, 53 jaar · Zwartemeer
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Jij houd er van om billenkoek te krijgen en je kan een erg goede onderdaan zijn. Ook moet je het niet erg vinden als mijn man er is om te kijken, hij bemoeit zich er niet mee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Clauwtje, 51 jaar · Leuven
Geil. Dus ;-) en goed verzorgd een eigen mening en lief.
Clairemeester, 51 jaar · Breugel
Vrolijk- zorgzaam en gezellig en natuurlijk een muziek liefhebber.
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
AnnelyXX, 50 jaar · Renesse
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand
Maakikkans1966, 51 jaar · Deurne
Je bent heet en gewillig maar ook een beetje dominant? Je vind het niet erg dat ik niet hier geboren ben en wil eens een ander