Je wilt niets haasten, maar gaat gewoon een beetje op ontdekkingstocht. Wil je ook een spannende tijd hebben, dan is het een leuke man die lief, zorgzaam en liefdevol en spontaan is. Ik hoop dat je die engerds bij me weg kunt houden, doe je best!
Ook deze rijpe vrouwen uit West-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
GrannyOdill, 51 jaar · Diever
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Passie en romantisch dat is wel wat ik zoek. Ben jij diegene? Plezier vind ik erg belangrijk maar het is ook leuk als je snel tijd kan maken. Zullen wij dat eens gaan doen voor elkaar?
Pretbekkie, 54 jaar · Norg
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Wat denk je ervan, ergens een hooiberg opzoeken? Mij spreekt dat in ieder geval wel aan hoor ;-) Maar een comfortabel bed sla ik ook niet af als jij dat liever hebt.
Tijgetje66, 51 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien maar bij een keer blijft. Ik vind het een spannende gedachte om met een vreemde man te neuken, sorry voor mijn platheid hihi, ik hou ervan gebeft te worden en ik zou jou ook heel graag