Leuke mannen en vrouwen om in eerste instantie elkaar beter te leren kennen. Ben erg nieuwsgierig naar een relatie met een vrouw. Ongehoord in mijn familie en discretie is daarom ook uiterst noodzakelijk! Wie slooft zich uit met een pakkend en interessant bericht die mij gelijk de aandacht trekt?
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
Bikerlady64, 53 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
ben jij een leuke vlotte meid tussen de 30 en 50 met lekker grote borsten die het wel ziet zitten om met ons lekkere avonturen te beleven meld je dan. xxx
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft. Iemand die lief is, meelevend en vriendelijk van hart voor anderen, terwijl hij liefhebbend, trouw en gepassioneerd is met de persoon van wie hij houdt.
Haileigh, 51 jaar · Rogat
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je lul is welkom, in al mijn gaten en tussen mijn tieten. Ik wil het zo graag en wil ervoor gaan. Ik wil het niet zacht maar heel hard. Een beetje kinky is altijd een goed idee.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
KinkySyl, 51 jaar · Vianen
Nieuwsgierig? Ik ook naar jou. Wacht niet langer en neem contact met me op!
Florathefemale, 53 jaar · Elkenrade
Als je ook opzoek bent naar liefde, dan ben ik hier voor jou. Stuur me een berichtje , en misschien zijn we wel voor elkaar gemaakt.
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.