Wat denk je ervan, ergens een hooiberg opzoeken? Mij spreekt dat in ieder geval wel aan hoor ;-) Maar een comfortabel bed sla ik ook niet af als jij dat liever hebt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Drenthe zijn nog op zoek naar sex
Lievesuus, 52 jaar · Sleen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik heb hier hard over nagedacht maar ik val niet op een bepaald type, en daarom heb ik zo iets verras mij!
Eline67, 50 jaar · Oosterhesselen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Eerst goede vrienden worden dan kan er nog altijd wat gebeuren. Ik vind een goed stuk hersenen erg belangrijk. En liggen jou verwachtingen ook niet te hoog. Dan kan het altijd nog leuk worden. Ik zoek eerst een maatje.
Maria N, 51 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Lekker onze hobby veel uitvoeren. Overdag kan vaak maar soms in de avond ook wel hoor. Bij jou of bij mij dat maakt me niet erg veel uit. Als we het maar vaak kunnen doen.
Op de eerste plaats niet schrikken van wat ik net heb geschreven. Ik wou jou alleen wat inside geven in wat mij hier gebracht heeft. Jij bent een man of een vrouw, dat is mij om het even. Voor mij is het belangrijk dat jij graag alles uit het leven wil halen en geniet van elke dag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mika67, 50 jaar · Amsterdam
Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van
Listenlliess, 50 jaar · Diepenveen
Jij gaat mij toch niet alleen maar opsommingen laten doen he? Ik denk dat het wel meer dan duidelijk is wat ik hoop te vinden
MerryP, 51 jaar · Lissewege
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet
Damevan1967, 50 jaar · Leopoldsburg
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa
YoloXXX670124, 50 jaar · Deinze
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden